Whatsapp üzerinden avukata hukuki problemleri danışma

Whatsapp üzerinden avukata hukuki problemleri danışma 

Covid 19 pandemi koşullarında aynı ortamda bulunma, maskeyle dahi olsa virüsün bulaşma riskini artırmaktadır. Yeni duruma uyum sağlamak için yeni çözüm yolları kapsamında hayatımızda akıllı telefonlarla giren sık kullanılan whatsapp üzerinden  sözleşme, fotoğraf,senet, tapu gibi sorunuzla ilgili belgeleri  göndererek mesajlaşma ya da görüntülü görüşmek mümkün olmaktadır. Bu web sitesi kanalından yüzyüze gelmeden Online olarak danışmanlık almanız mümkündür.

Danışmanlık süreci dört (4)  aşamada gerçekleşmektedir.  

  1. 0553 254 81 34 ‘e Hukuki danışmanlık almak istediğinizi yazılı olarak iletiniz.

  2. Size göndereceğimiz Banka hesabına ücretini ödeyip dekontunu yine whatsapp üzerinden gönderiniz. 

  3. Danışma zamanı, avukat ve danışanın ortaklaşa müsaitlik durumuna göre belirlenecektir.

  4. Danışmanlık hizmeti sizlere, sesli görüşme, yazışma ya da görüntülü olarak 2000 yılından bu yana sürdüren Av.Tevrat DURAN tarafından verilecektir. Bu süreçte Avukatlık meslek kuralları,sır saklama yükümlülüğü  kapsamında kişisel bilgileriniz ve görüşme içeriği gizli tutulacaktır.

Avukatın, talep üzerine bilgi ve yaşam tecrübesini, profesyonel olarak görüşünü açıkladığı “danışmanlık hizmeti” karşılığın ücret yasa ve hakkaniyet gereğidir.

Türkiye Barolar Birliği’nin 2021 tarifesindeki danışma ücreti en az yani asgaridir. 2021 avukatlık danışma ücretini öğrenmek için

Av.Tevrat DURAN

İstanbul, 12.01.2021

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir